Viimased uudised

AS DBT terminalil on edukalt lõpetatud kolme uue kuppel-lao ehitusprojekt

AS DBT territooriumil Muuga sadamas, kus ettevõte on tegutsenud juba 17 aastat, on edukalt lõpetatud kolme uue kuppel-lao ehitusprojekt. Sellega on joon alla tõmmatud järjekordsele arendusprojektile, mille eesmärk on klientide teeninduskvaliteedi tõstmine.

Projekti elluviimise tulemusena on meie terminal nüüd võimeline võtma vastu samaaegseks ladustamiseks kuni 192 000 tonni mineraalväetisi puistekaubana. See suurendab oluliselt terminali läbilaskevõimet ja igaaastast ümberlaaditava kauba mahtu.  Kolme uue lao olemasolu lubab AS DBT terminalil laiendada töödeldava kauba valikut ning nomenklatuuri, garanteerides seejuures  nende lahusolekus hoiustamise ning kauba omaduste ning kvaliteedi säilivuse. Ja seda kõike klientidele osutatavate teenuste kõrge taseme säilitamise tingimuste raames.

Vaatamata Balti mere sadamate ja sadamaterminalide vahelisele rahvusvahelise konkurentsi jätkuvale tõusule on AS DBT kindlalt mineraalväetiste ümberlaadimise ning ladustamise valdkonna liidrite hulgas. Meie põhitähelepanu on alati suunatud klientide teenindamise valdkonna arendamisele ning täiustamisele.